E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Прв уписен рок на УГД

Пријавувањето на кандидатите во првиот уписен рок е на 14, 15 и 16 август 2017 г. Објавувањето на решенијата за прием на кандидати е на 23 август, а запишувањето на кандидатите е на 24 и 25 август 2017 г. кога е и вториот уписен рок.

Повеќе информации...