Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

 
 
 
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Промоција на книга

„Патеките на транзицијата:  Емпириска анализа на македонската и бугарската економија"

Автори: академик Гоце Петрески, доц. д-р Дарко Лазаров и проф. д-р Оливера Костоска.

Промотор: академик Таки Фити, претседател на МАНУ.

18.4.2018 (среда), 12 часот, свечена сала на Правен факултет - УГД.