Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Средба помеѓу ректорот на УГД и министерот без ресор во Владата на Република Северна Македонија

6.3.2019 година (среда), 14.15 часот, Кабинет на ректор

Средба помеѓу ректорот на УГД, проф. д-р Блажо Боев, и министерот без ресор во Владата на Република Северна Македонија, задолжен за регулатива за подобрување на инвестициската клима за домашните претпријатија, г. Зоран Шапуриќ