Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Работилница за сајбер безбедност – Swiss Cheese онлајн предизвик

17 април 2019 г. (среда), 12 ч., свечена сала на Кампус 2 на УГД

Работилницата ќе ја водат безбедносни експерти од фирмата H4 (https://www.hfour.com), во соработка со Факултетот за информатика при УГД.

Дополнително се организира и онлајн предизвик од областа на сајбер безбедноста и истиот можете да се најде на следниов линк: https://swisscheese.hfour.mk