Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

 
 
 
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   
Добредојдовте на Универзитетот во Штип
Правниот факултет, заедно со сите пет правни факултети во државава, одржа натревар по симулирано судење
Амбасадорот на САД во Република Македонија, Џес Бејли, денеска пред студентите на Универзитетот „Гоце Делчев“ одржа предавање...
Ректорот на УГД, проф. д-р Блажо Боев, присуствуваше на одбележувањето на 40 години од основањето на Факултетот за безбедност во Скопје...
Сепак, на Универзитетот можете да ја чуете мислата – каде оди светот во областа на науката, кои се тие големи вредности кои науката ги даде на нашето време...
Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип во соработка со Локалната самоуправа во градот ќе постави мерна станица за мерење на квалитетот на воздухот...
Универзитетот „Гоце Делчев“ продолжува со поддршката на научноистражувачката дејност преку својот Фонд за научноистражувачка дејност...
Најдобрите студенти ќе помогнат Македонија да стане подобро место за живеење за сите нас
Hide Main content block