Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Соопштение за промена на датум за одржување на предавање

Се известуваат студентите од трет циклус студии дека предавањата по задолжителниот предмет Биоматеријали во стоматологијата од втор семестар, се презакажуваат за 21.12.2018 година, во Кампусот на УГД, Скопје со почеток во 11 часот.

Проф. д-р Ивона Ковачевска

Повеќе...