Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Соопштение за 2 циклус студии

Се известуваат сите постдипломци дека уписот на семестар ќе се одвива од 30.10 – 07.11.2018 година.

Студентите приложуваат:

- потребни документи за упис на  семестар

  • рата од партиципација,
  • индекс,  
  • розов и семестрален лист,
  • две уплати по 50 денари админ такса,
  • 500 денари уплата за упис на семестар,
  • уплата од 1000 денари за семинарска работа по предмет.

Уплатата се врши според прикажаната уплатница: