Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

 
 
 
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Соопштение за 2 циклус студии

Се известуваат сите постдипломци дека е пријавувањето на испити за декемвриска сесија 2017 ќе се одвива од 20.11.2017 до 24.11.2017. Потребно е да се приложат:

  • индекс
  • 50 денари административна такса
  • 500 денари пријавување испит
  • пријава

Сумите од 50 денари и 500 денари се уплаќаат на ПОСЕБНИ уплатници за секој испит.