Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Соопштение за 2 циклус студии

Се известуваат сите постдипломци дека пријавувањето испити за ноемвриска сесија ќе се одвива од 19.11 – 23.11.2018 година.

Студентите приложуваат:

  • пријава за испит
  • уплата од 50 денари админ такса
  • уплата од 500 денари по испит на посебна уплатница

Уплатата се врши според прикажаната уплатница: