Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

 
 
 
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Продолжен рок за заверка на непарен семестар во учебна 2017/2018 година

Се информираат студентите од прв циклус на студии дека е продолжен рокот за заверка на непарен семестар. Сите студенти кои имаат услов за заверка на непарен семестар истото ќе може да го реализираат до (заклучно со) 31.01.2018 година, 23.59 часот.