Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •    
На отворено, симболично во знак на збогување со тешките ковид години, со Бруцошка забава започна новата академска година на Универзитет „Гоце Делчев“ ...
Новиот ректор на Универзитет „Гоце Делчев“ – Штип, проф. д-р Дејан Мираковски, денес ја презеде функцијата на која беше избран на изборите во јуни год...
Hide Main content block