Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   

Изложба „Бакнати порти“

На 16.10.2019 г. Во 12.00 часот ќе се отвори изложбата „Бакнати порти“ од проф. Д-р Елизабета Митрева.

Изложбата ќе биде во Уметничката галерија Безистен во Штип