Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •    

Образованието од Климента до денес

По повод празникот Св. Климент Охридски, Факултетот за образовни науки на 7 декември 2021 г. (вторник) организира настан „ОБРАЗОВАНИЕТО ОД КЛИМЕНТА ДО ДЕНЕС“

Место: Свечена сала на стар Ректорат

Почеток: 11 часот

Повеќе...