Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •    

Соопштение за 2 циклус студии

Се известуваат сите студенти запишани на втор циклус студии дека е пријавувањето на испити за априлска сесија ќе се одвива од 05.04.2021 до 15.04.2021. Потребно е да се приложат:

- индекс

- 50 денари административна такса

- 500 денари уплата за пријавување испит

- пријава