Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •    

Еразмус+ инфо сесија

Почитувани студенти,

По повод отворениот Конкурс за Еразмус+ мобилности за студии и пракса, Одделението за меѓународна соработка организира информативна сесија за можностите кои ги нуди оваа програма.

Сесијата е закажана за 6 март (понеделник) со почеток во 11 часот.

Вашето присуство може да го резервирате на следниов линк: http://bit.ly/3Y3XZnx

Со почит,
Одделение за меѓународна соработка

Универзитет „Гоце Делчев“ - Штип