Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   
Спортскиот и културен центар при УГД организира Вебинар на тема „Трчањето како начин на живот“...
Универзитетот „Гоце Делчев“ денес одбележува 14 години од своето основање...
Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип е формиран во не толку далечната 2007 година, на 27 март, и оваа година ќе го прослави својот 14 роденден.
Пријави се и поврзи се за повеќе информации...
Hide Main content block