Контакт  Соопштенија  Академски календар  Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   
Општина Штип, Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип и Центарот за развој на Источен плански регион заеднички ќе аплицираат до Зелениот фонд на ФАО...
Тимот на Правниот факултет при УГД го освои првото место на натпреварот по симулирано судење кој се одржа во судницата на Правниот факултет во Штип, а...
Во периодот 21-23 ноември, во Берлин се одржа Европскиот форум за обезбедување на квалитет (EQAF)...
Фондот за иновации и технолошки развој на Република Северна Македонија денес на Универзитетот „Гоце Делчев“ промовираше нова мерка за поддршка на комп...
Амбасадорката на САД во Република Северна Македонија, Кејт Мари Брнз, денеска оствари средба со ректорот на Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип, проф. ...
Универзитетот Гоце Делчев преку одделот за радио и ТВ изработи еден нов вид на магазин за сите студенти и средношколци.
Hide Main content block